En iyi su arıtma cihazı hangisi?

By | 07 Haziran 2012

Sizlere en iyi su arıtma nereden alınır hakkında detaylı bilgiler paylaşacağım. En iyi su arıtma şüphesiz en kaliteli markalardan alınır. Bir markada olması gereken teknik özelliklerden cok satış sonrası destegin de iyi olması gerekmektedir.

Bu anlamda önerenlerimiz marka listelerinden bahsedersek turkiye de yaygın satış ağına sahip olan Waterlife su arıtma sistemleridir. Kaliteli ve sağlam cihazları olup 10 adet kalite belgesine sahiptir. Taiwan menşeli olan cihazların filtreleri Abd amarika menseli en kaliteli membranlardan oluşmaktadır.

Filtre teknolojileri diğer cihazlara göre cok gelişmiştir. 2 adet aktif karbon filtre, membran filtre ve ilk ve son dediğimiz filtrelerden oluşmaktadır.

Su deposunun ici polikarbon dediğimiz doktorların kullandığı son derece hijyenik madde ile kapanmıştr. Bu da rakiplerin cin malı depolarına kıyasla suyu bozulmadan tutabilmektedir.

Fittings dediğimiz su arıtma hortumu başlıkları her hangi bir su basıncında su tasmalarını engellemek icin piyasadaki en iyi contalardir.

Denge basıncı ve su sensörü bulunmaktadır. 2 yıl garantisi olup, filtreleri 20 TL dir. Membran filtre daha pahalıdir.

Satış sonrasi destegi cok iyidir. Anında aynı gün kurulum yapabiliyorlar.

Diğer cihazlar icin yorumlarımı bir sonraki yazımda yapacagım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir